Kurumsal | Çorum Bronz Mak. San. Tic. Ltd. Şti. | Çorum | Bronz | Makina

KURUMSAL

Çorum Bronz Metal Market

Sahip olduğu bilgi ve tecrübesini, 2006 yılında kurulan Çorum Teknik Çelik Dök. Mak. San. Tic. Ltd. Şti. den alan ve farklı döküm yöntemlerinde uzmanlaşmış olup Bronz, Alüminyum, Pirinç ve diğer Özel Bakır alaşımlarının farklı ölçülerde dökümünü yapan ÇORUM BRONZ olarak hizmetinizdeyiz. Dökmekte olduğumuz alaşımlardan bazıları; Kızıl Bronz / Kalaylı Bronz / Alüminyum Bronzu / Manganlı Bronz / Silisyum Bronzu / Kurşunlu Kalay Bronzu / Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzu / Nikel Kalay Bronzu ve Pirinçler, Alüminyumlar, Özel Bakır alaşımları

ÇORUM BRONZ derin bilgi birikimine bağlı olarak; ‘Sürekli Döküm Yöntemi’nin ‘Savurma Döküm Yöntemi’ne göre daha etkili olduğunu savunur. Bronz malzemelerin homojen tane yapısı, işlenebilirlik ve mekanik özellikleri üzerinde savurma yönteminin olumlu etkileri mevcuttur. Bu yöntem ile Dolu ve Delikli Yuvarlak, Altı köşe, Lama, Kare ve özel kesitlerde döküm yapılabilmektedir. Özellikle Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzlarında, Kurşun çökelme sorunu nedeniyle tercih edilmesi gereken tek yöntemdir.

Bronz ve Bakır alaşımlarının dökümünü kendi bünyesinde imal etmekte olan ÇORUM BRONZ Metal Market'inde Mühendislik Plastikleri (Polietilen, Pom C / Delrin, Teflon / PTFE, Kestamid) çubuk ve levha olarak stoklarında satışa hazır şekilde bulundurmaktadır.

TEKLİF TALEBİ

Teklif Formu